B&B met diner
Een van de specialiteiten van onze B&B is het diner. Gezellig tafelen in de sfeervolle eetkamer met bar of lekker op het terras onder de walnotenboom. Als de schemer valt, dan wordt het terras sfeervol verlicht door de lichtjes in de walnotenboom.
Ontbijt
Lunch
Diner
Het diner begint om 19 uur en bestaat uit een driegangen verrassingsmenu (amuse, voor-, hoofd-, en nagerecht). We koken een gevarieerd, culinair menu, met hier en daar een franse klassieker.
Op dinsdagavond koken we een eenvoudigere maaltijd (hoofd- en nagerecht), dan staat er bijvoorbeeld een lekkere quiche, pasta, soep of maaltijdsalade op het menu.
Vers & lokaal
Gerechten voor het diner worden in de keuken van onze B&B vers bereid en we maken bij voorkeur gebruik van groente uit eigen tuin en lokale producten.
We zouden het leuk vinden als je mee eet, en/of een lunchpakket mee neemt, maar het is wel noodzakelijk om van tevoren te reserveren.
Dit kan natuurlijk meteen bij het boeken van de kamer tot uiterlijk de dag er voor. We horen ook graag of er iets is wat je liever niet eet, zodat we daar rekening mee kunnen houden.